London Studio titulka

London Studio pracuje na novém projektu pro PS

12. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

London Studio, spadající pod SONY, zveřejnilo na svém webu poptávku po novém „hlavním designérovi online gameplaye“. Studio v minulosti stálo za hrami pro zvláštní příslušenství k PlayStationu a také za hrami pro PSVR. Studio nezmínilo, zda jejich nejmenovaný nový projekt bude pro virtuální realitu, nebo nikoliv.

K dokončeným projektům London Studio se počítá akční hra Blood & Truth, která vyšla na PSVR v roce 2019 a nedávno také obdržela patch, který vylepšil výkon a kvalitu hry na PS5. PS5 umožňuje starší PSVR přes speciální adaptér PlayStation®Camera. Nová verze virtuální reality vyhrazená pro novou generaci konzole je, jak víme, ve vývoji. Zatím jsme viděli návrh nových ovladačů, které připomínají vzhledem Oculus Touch, ale budou mít také např. adaptivní spouště.

London Studio mimo jiné uvádí, že je „zavázáno k propagování a zvyšování diverzity“ na svém pracovišti a že „vítá všechny přihlášky ze skupin, které nejsou příliš prezentovány v herním průmyslu“. To znamená, že nabízenou práci může získat kdokoliv nezávisle na etnicitě, pohlaví, náboženství a tak podobně.

Můžeme se tedy těšit na novou hru obsahující multiplayerový online aspekt, ale kdy se dozvíme další detaily, zatím není jisté.

Zdroj: Gamespot.com

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.