ps plus duben 2021 - náhledovka

PS Plus duben 2021 - lepší nabídka než v březnu ?

1. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro předplatitele prémiové služby PS Plus na měsíc duben roku 2021. I přesto, že pro měsíc duben budou k dispozici jen tři kousky, opět můžeme říct, že se jedná o opravdu skvělé hry, které by neměly od 6. dubna do 3. května 2021 uniknout vaší pozornosti.

Zdroj: blog.playstation.com

Zombie Army 4: Dead War

Prvním kouskem v PS Plus duben 2021 je akční střílečka vyvinutá známou společností Rebellion Developments stojící především za sérií Sniper Elite. Ve hře Zombie Army 4: Dead War, jak už název napovídá, bojujete proti hordám zombíků. Titul je možné hrát jako jednotlivec nebo si na pomoc přizvat až tři kamarády pro kooperaci. Rebellion Developments vydalo hru 4. února 2020.

Titul Zombie Army 4: Dead War bude ve službě PS Plus dostupný od 6. dubna do 3. května 2021 ve verzi pro Playstation 5.

Oddworld: Soulstorm

Druhým titulem a zároveň největším lákadlem v PS Plus duben 2021 bude akční plošinovka Oddworld: Soulstorm od stejnojmenné společnosti Oddworld Inhabitants. V roli roztomilého mimozemšťana Abeho se opět vydáváte na nebezpečné dobrodružství. Hra nabízí úchvatný příběh nabitý emocemi, úžasný grafický kabátek a příjemnou hratelnost.

Oddworld: Soulstorm bude teprve vydán, a to konkrétně 6. dubna 2021. Ve stejný čas bude titul dostupný i ve službě PS Plus. Stejně jako v případě Zombie Army 4: Dead War, i tato akce potrvá do 3. května 2021.

Days Gone

Poslední hrou v PS Plus duben 2021 je akční adventura Days Gone od vývojářského studia Bend studio. Příběh Days Gone se odehrává v americkém Oregonu dva roky po vypuknutí zombie apokalypsy. Hlavním hrdinou je motorkář Deacon St. John, kterému apokalypsa vzala to nejdražší, jeho životní lásku Sarah Whitaker. Days Gone vyšel 26. dubna 2019. Nezbývá než připomenout, že kromě PlayStation 4 vyjde hra i na PC.

Days Gone bude dostupný od 6. dubna do 3. května 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.