Lumione – cesta začíná

Lumione uchvátí svým nádherným světem

15. 10. 2021
Zdroj náhledu: Glimmer Studio

Hardcore plošinovky s dechberoucím prostředím a příběhem zkrátka nemají chybu. Každému se ihned vybaví oba díly Oriho nebo Hollow Knight, kterého jen málokdo dohrál až do úplného konce. Čerstvě vydaný titul Lumione si bere z těchto dvou titulů obrovskou inspiraci z hlediska vizuálu i hratelnosti, což samo o sobě není úplně špatně. Drobná postavička jakési rybky se snaží vymanit ze svazujících pout temnoty a míří za světlem – symbolem nadějí a snů. Najděte svůj význam a místo v nádherném podmořském světě.

Hra vyšla před dvěma dny a na Steamu zatím sklízí dobré hodnocení. Pokud váháte, zda si tuto roztomilou hru pořídit, můžete si nejprve vyzkoušet demo a následně využít až do 19. října 10% slevy. Za 8,99 € vás čeká několik hodin zábavy a těžko překonatelných překážek. Dostat se do cíle nebude tak snadné a narazíte na jednu výzvu za druhou. Kromě PC verze si hru můžete pořídit také na Nintendo Switch.

Glimmer Studio s vypuštěním hry zahájilo menší soutěž, aby poděkovalo svým věrným fanouškům. Stačí pouze sdílet nějakou svou fotografii, video či obrázek související s hrou, přidat tag #Lumione a můžete vyhrát několik cen. Mezi nimi jsou i tyto stylové botky do každé nepohody a další lákavé ceny.

Zdroj: Glimmer Studio

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.