Arcane – Jinx

Magic: The Gathering do svých karet zakomponuje motivy seriálu Arcane

19. 11. 2021
Zdroj náhledu: Netflix

Vůbec první seriál ze světa League of Legends postupně dobývá svět. Arcane nám prozatím ukázal pouze šest z celkových devíti dílů, avšak recenze už nyní produkci vychvalují do nebes. Po několika oznámených spolupracích a crossoverech s jinými tituly tak není překvapením, že se seriálové prostředí a postavy dostávají také na limitované karty celosvětově populární hry Magic: The Gathering.

Právě Magic: The Gathering se vyznačuje nádhernými hracími kartami, které zobrazují nejroztodivnější vesmíry, fantasy či sci-fi světy, kouzelné předměty, hrozivé postavy, a celkově tak vytváří své vlastní alternativní umění ve spolupráci s nejrůznějšími umělci, grafiky a ilustrátory. Prostředí a scenérie měst Piltover a Zaun bezesporu přesně zapadají do ideologie Magicu, čehož si ve Wizards všimli a oznámili crossover s firmou Riot Games v chystané limitované edici Secret Lair.

Co je edice Secret Lair? Jde o speciální výtisky několika exkluzivních a pečlivě vybíraných karet, dostupné pouze po velmi omezenou dobu. Většinou jsou tyto balíčky jedinečné spoluprací s některým známým umělcem či právě různými crossovery. Úplná sestava karet zatím nebyla oznámena, ale zřejmě budou výtisky ve stejném duchu jako například předešlé spolupráce s The Walking Dead, Fortnite nebo Stranger Things.

Půjde o dva dropy, z nichž jeden bude obsahovat základní karty zemí s lokacemi měst Piltover, Zaun a dalších seriálových míst. Druhý bude naopak obsahovat různá kouzla, artefakty a postavy, viz ukázky v galerii níže. Obě verze do prodeje zamíří už 29. listopadu a zůstanou dostupné do 23. prosince. Wizards zatím odhalení celého balíčku odkládají do doby, než se datum spuštění předobjednávek více přiblíží. Některé karty zřejmě budou obsahovat spoilery k seriálu, a tak nezbývá než čekat, dokud se seriál celý neodvysílá na Netflixu. Cena by se měla pohybovat kolem 29,99 $ za nefóliovou a 39,99 $ za fóliovou verzi.

Zdroj: WOCT

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.