Among Us – crossover

Do Among Us míří postavy ze seriálu Arcane

11. 11. 2021
Zdroj náhledu: Innersloth

Jak je všem známo, imposteři z populárního Among Us už infiltrovali nejednu hru. Po předchozích kombinacích s tituly, jako je například Stardew Valley, Minecraft, Fall Guys, NieR:Automata, Star Wars Battlefront 2 či Red Dead Redemption 2, přišla řada i na ně… je na čase vrátit úder. Historicky první crossover bude s populárním seriálem Arcane ze světa hry League of Legends. Jaké to překvapení. Netflix seriálové postavy procpal do Fortnitu a PUBG, dalším na řadě je již potvrzená spolupráce s Progress Days a nakonec padlo i Among Us. Arcane je bezesporu skvělý seriál, ale čeho je moc, toho je příliš.

Nejde však o vyobrazení postav jako takových, ale zpřístupnění kosmetických doplňků. Ty budou dostupné přes nový Cosmicube od zítřejšího 12. listopadu. Nezapomeňte, že Among Us nedávno prošlo větší změnou. Nejnovější update do hry přidal další nové role a obchod.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.