fortnite arcade jinx

Fortnite přidává Jinx z League of Legends

5. 11. 2021
Zdroj náhledu: Epic Games

Epic Games přidává populární postavu z League of Legends Arcane Jinx do Item Shopu jako součást dalšího masivního crossoveru pro hru Fortnite.

Twitterový účet Fortnite nedávno oznámil, že postava Jinx z League of Legends byla přidána do obchodu s položkami v battle royale společnosti Epic Games. Twitterový účet Fortnite si také změnil svůj profilový obrázek, aby odrážel přidání Arcane Jinx. Pro Epic Games je tak tento crossover významnější v porovnání s jinými v minulosti.

Stejně jako mnoho dalších vzhledů Fortnite, které byly nedávno vydány, i Arcane Jinx obdržela trailer ráno po přidání do herního Item Shopu. Trailer ukazuje, jak Arcane Jinx klouže po kluzáku Bombs Away!, poskakuje na ostrově, tancuje s elektrickou kytarou a sprejuje graffiti na zeď. Epic Games dokázalo zachytit celkový postoj Jinx z Riot Games. Jelikož má v League of Legends několik různých vzhledů, může v budoucnu obdržet i další varianty skinů do Fortnite.

Podobně jako u dalších nových skinů, populární streameři jako Ninja a Thegrefg již streamují Fortnite na Twitchi za Arcane Jinx. Oba streameři jsou ve Fortnite zástupci skinu Icon Series, ale stále oba pravidelně hrají za nejnovější skiny přidané do Item Shopu. Kvůli počáteční popularitě Arcane Jinx požaduje několik fanoušků League of Legends další přírůstky do Fortnite, jako jsou Cassiopeia, Gragas, Pyke a Teemo.

Vzhledem k tomu, že Jinx je první postavou z League of Legends, která přeskočila do Fortnite, se můžeme těšit na více postav z této populární franšízy. Je pravděpodobné, že pokud budou do Fortnite přidány další postavy z League of Legends, budou patřit mezi některé z těch ikoničtějších, stejně jako je Jinx.

Fortnite je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.