PUBG Taego - náhledovka

Mapa Taego do hry PUBG má oficiální datum spuštění

5. 7. 2021
Zdroj náhledu: Krafton

Nová mapa do hry PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) bude na PC spuštěna již tuto středu 7. července. Přesný čas spuštění je uveden níže, nicméně musíme očekávat, že před oficiálním spuštěním mapy budou vývojáři provádět údržbu serverů.

Vývojáři na Discordu uvedli přesné časy údržby, po které nebudou fungovat oficiální servery. Konkrétně se servery odmlčí 6. července v 17:30 PDT, respektive 7. července v 01:30 BST / 02:30 SELČ / 09:30 KST. Nový update spolu s novou mapou Taego by měl být k dispozici 7. července 1:30 PDT / 9:30 BST / 10:30 CEST / 17:30 KS. Důležité je zmínit, že uvedené časy platí pro verzi na PC. Konzole se nové aktualizace dočkají 15. července.

Kromě nové mapy Taego přinese do PUBG update 12.2 i funkci ComebackBR, která umožní mrtvým hráčům za splnění určitých podmínek návrat do hry. Dále se můžeme těšit na nové auto Hyundai Pony Coupe, dvojici nových zbraní a mnoho dalšího.

Zdroj: PCGamesn

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.