The Witcher – 2. série – Marigoldovi narostly vlasy

Marigold se stává oficiálně bisexuálem

26. 5. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Redanian Intelligence odhalila další velkou novinku, která se dle Lauren Hissrich drží předlohy. Marigold je bisexuál. Netflix se tak opět rozhodl odklonit od předlohy, ačkoliv sliboval hory doly, že třetí řada bude skutečně ta nejvíce inspirovaná knihami. Nemusíte se však bát, Marigold nebude mít aférku s Geraltem, ale s vymyšleným bratrem krále Vizimira, Radovidem.

Dle vyjádření showrunnerky: „Marigold se zamiluje do postavy, kterou fanoušci znají a která se v knihách později objevovala. Takže to, k čemu dojde v této série, bude mít následky.“ Už je ale odhaleno, že Marigold se sblíží s Radovidem a budou spolu flirtovat, což nakonec vyústí až v polibek. Z jednoho největších sukničkářů, jakého jsme kdy mohli v knižním i herním světě poznat, se tedy stává skutečný sexuální predátor. Jak to ale přijmou fanoušci?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.