Marvel’s Spider-Man 2 bude mít prequelový komiks

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Sony Interactive Entertainment se podělila o novinky k nadcházejícímu Marvel’s Spider-Man 2, ačkoliv neoznámila datum vydání hry, na niž všichni čekáme. Nicméně z PlayStation Blogu jsme se dozvěděli, že vznikne prequelový komiks zaměřený na to, co se děje Peteru Parkerovi a Milesu Moralesovi ještě před novou hrou.

Informace zní takto: „ Životy Petera, Milese a MJ se střetnou a hrdinové se budou snažit vyvážit své povinnosti vůči městu a sobě navzájem. Stále se vrací k jednomu z hlavních témat komiksu: Je magie skutečná? Protože v tomto akčním vydání se milovaný superpadouch poprvé objeví v našem vesmíru a zdá se, že má nadpřirozené schopnosti, které vzdorují sítím i pěstem, přichází The Hood!“
Komiks napsal Christos Gage a kreslil Ig Guara. V USA bude zdarma k dispozici 6. května na oslavu Free Comic Book Day ve vybraných obchodech s komiksy. Digitální stažení bude k dispozici v aplikaci Marvel Unlimited nebo na Marvel.com. Pro ty, kteří nejsou ze Spojených států, bude komiks na aplikaci Marvel Unlimited ke stažení později. Nebudu lhát, já jsem z toho všeho trošku rozpačitý, nicméně se už nyní těším, ostatně, Spider-Manů není nikdy dost.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn