Zaklínač – logo

Medailon Školy rysa potvrzen v nové zaklínačské hře

25. 3. 2022
Zdroj náhledu: Cd Projet Red

Jedná se skutečně o medailon Školy rysa. Tato škola je zcela nová a nemá předlohu v knihách ani v předchozích hrách od polského studia CD Projekt Red. Šéf komunikace Robert Malinovsky magazínu Eurogamer potvrdil, že medailon má tvar rysa.

Škola rysa je zcela fiktivní a může odkazovat na fanouškovskou fikci, kdy tuto školu společně vytvořil zaklínač Lambert a čarodějka Kiera Metz. Otázkou je, jak moc se chce CD Projekt Red inspirovat fikcí a jak se bude případně navazovat na příběhy kolem zaklínače Geralta nebo Ciri

.Samotná hra v obrázku nese podtitul „Nová sága začíná“ a její vývoj je na úplném začátku. Již se ví, že hra bude poháněna technologií Unreal Engine 5 od firmy Epic Games. Celý vývoj povede Jason Slama jako game director, který dříve několik let vedl vývoj karetní hry Gwent. Nabízí se malá spekulace o možnosti obsahu více karetních miniher.

Zdroj: Cd Projet Red

Zdroj: Gameinformer


Článek pro Gaming Professors napsal Miroslav Kubart.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.