Midnight Ghost Hunt vyjde již za pár dní

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Vaulted Sky Games
Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o nadcházejícím multiplayerovém PvP titulu, a to Midnight Ghost Hunt. Naposledy vývojářské studio Vaulted Sky Games oznámilo, že hra vyjde někdy na jaře tohoto roku. Nebudeme si nic namlouvat, pojem jaro je lehce rozsáhlý, a tak jsme mohli jen odhadovat, kdy přesně titul vlastně vyjde. Naštěstí vývojáři nás nenapínali s oznámením přesného datumu vydání moc dlouho, a tak už můžeme s jistotou říct, že Midnight Ghost Hunt vyjde 31. března.
Vy, kteří jste o této nadcházející hře ještě neslyšeli, zde je krátké shrnutí titulu. Spolu se utkají dva týmy, každý složený ze čtyř hráčů. Jeden tým je tvořený lovci duchů a ten druhý samotnými duchy. Nejspíše je tedy jasné, že lovci se budou snažit do určitého času polapit duchy, na druhou stranu duchové se musí schovávat různě po herním světě a také se mohou vtělovat do různých objektů.
Nicméně pokud se lovcům nepodaří pochytat všechny duchy do vypršení předem daného času, karty se najednou obrátí. Duchové, kteří byli chyceni, ožijí a lovci se z ničeho nic stávají lovnou kořistí.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn