Midnight Ghost Hunt pomsta

Midnight Ghost Hunt vyjde již za pár dní

27. 3. 2022
Zdroj náhledu: Vaulted Sky Games

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o nadcházejícím multiplayerovém PvP titulu, a to Midnight Ghost Hunt. Naposledy vývojářské studio Vaulted Sky Games oznámilo, že hra vyjde někdy na jaře tohoto roku. Nebudeme si nic namlouvat, pojem jaro je lehce rozsáhlý, a tak jsme mohli jen odhadovat, kdy přesně titul vlastně vyjde. Naštěstí vývojáři nás nenapínali s oznámením přesného datumu vydání moc dlouho, a tak už můžeme s jistotou říct, že Midnight Ghost Hunt vyjde 31. března.

Vy, kteří jste o této nadcházející hře ještě neslyšeli, zde je krátké shrnutí titulu. Spolu se utkají dva týmy, každý složený ze čtyř hráčů. Jeden tým je tvořený lovci duchů a ten druhý samotnými duchy. Nejspíše je tedy jasné, že lovci se budou snažit do určitého času polapit duchy, na druhou stranu duchové se musí schovávat různě po herním světě a také se mohou vtělovat do různých objektů. Nicméně pokud se lovcům nepodaří pochytat všechny duchy do vypršení předem daného času, karty se najednou obrátí. Duchové, kteří byli chyceni, ožijí a lovci se z ničeho nic stávají lovnou kořistí.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.