Skyrim intro

Mod do Skyrim a babička Shirley

8. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Skyrim již patří mezi starší hry, nicméně herní komunita stále žije a vymýšlí možná vylepšení pro  zpestření jejího hraní. The Elder Scrolls V: Skyrim, jak zní celý název, je akční RPG hra s otevřeným světem vytvořená společností Bethesda Game Studios. Hra je již pátým pokračováním série akčních fantasy her na hrdiny The Elder Scrolls.

Oblíbená „babička Skyrimu“ součástí hry

Shirley Curry, známá také jako babička Shirley, je 82letá hráčka, která se stala oblíbenou součástí herní komunity od doby, kdy její kanál na YouTube v roce 2015 debutoval. Od té doby se jí přezdívá „naše milovaná babička ve všem, co se týká RPG“ nebo také „Babička Skyrimu“. Díky nespočtu hodin záznamů průchodů, které vysílá, je neoficiální součástí série Elder Scrolls. Pro komunitu znamená tolik, že se fanoušci spojili ve výzvě, aby se objevila v Elder Scrolls 6 jako oficiální postava! Zatímco netrpělivě očekáváme novinky o Elder Scrolls 6, jeden modifikační program do Skyrimu nám trochu té Shirleyiny lásky dopřává o něco dříve. 

Mod babičky Shirley se jmenuje jednoduše Shirley – A Skyrim Follower Mod a dělá přesně to, co název napovídá. „Shirley Curry, milovaná Babička Skyrimu, konečně přichází do hry jako následovnice, kterou můžete naverbovat,“ stojí v popisu modifikace. „Přidá se k vám na vašich dobrodružstvích, ale nečekejte, že bude jen nosit vaše břemena! Má více osobnosti než všichni původní následovníci dohromady a jsme si jisti, že bude skvělou společnicí a kamarádkou. A také babičkou!“

Babička Shirley má i vlastní dabing

Všemi oblíbená babička byla nadšená, když se loni dozvěděla o tomto projektu. Nejenže se jí nápad líbil, ale souhlasila i s tím, že svou postavu plně namluví! Jedná se o autentický zážitek z Shirley, protože všichni potřebujeme ve svém životě trochu více milých věcí. 

Pokud jste ji ještě nezkoušeli vyhledat, celý její kanál na YouTube není nic jiného než kouzelný. Díky jejímu uklidňujícímu hlasu a lehkosti, s jakou vyzývá krajiny Tamrielu, jsou videa babičky Shirley téměř hypnotická a je čirá radost je sledovat od začátku do konce. „Připadá mi jako rodina, my všichni jsme její vnoučata a já jsem naprosto zamilovaná do všeho, co dělá.“

Samotný mód pak můžete získat zde.

Zdroj: gameinformer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.