Elden Ring – úvodka

Mohlo by vzniknout anime Elden Ringu?

17. 3. 2022
Zdroj náhledu: FromSoftware Inc.

Elden Ring dosahuje na jeden velký úspěch za druhým. Nejenže hra v posledních dnech zaznamenala bezmála jeden milion souběžných hráčů na platformě Steam – šestý nejlepší výsledek v historii Steamu – ale také prodeje se vyšplhaly na úžasných dvanáct milionů prodaných kopií po celém světě za pouhé tři týdny od jejího uvedení na trh. Popularita titulu stále stoupá, a tak se prezident a generální ředitel společnosti Bandai Namco, Yasuo Miyakawa, vytasil s tvrzením, že tuto franšízu chce „rozšířit mimo hru samotnou a do každodenního života každého.“

V tiskových zprávách je také uvedeno: „Fanoušci se mohou těšit na další Elden Ring jako IP (postavy a další) v naději, že se rozšíří mimo sféru her.“ Jiná tisková zpráva nese název „fantastický začátek nové franšízy“, z čeho vyplývá, že se již plánuje rozšíření této série. Můžeme však zatím pouze spekulovat nad tím, zdali půjde o komiksy či jinou knižní podobou, anime, seriál či snad film. Právě anime adaptace se jeví jako pravděpodobnou možností. Přece jen už si společnost Bandai Namco jednou najala studio Sunrise, aby vytvořilo anime na motivy hry Scarlet Nexus, tak proč by to nemohla udělat znovu. Čas vše ukáže a my si musíme trpělivě vyčkat na nějaké oficiální oznámení.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.