Elden Ring - hrad

Elden Ring celosvětově prodal již 12 milionů kusů

16. 3. 2022
 

Nejnovější hra Elden Ring od studia FromSoftware patří bezpochyby mezi to nejlepší, co se za posledních několik let v herním světě objevilo. Důkazem toho jsou nejen recenze, včetně té naší, ale i prodeje, jejichž číslo se do dnešních dnů zastavilo na dvanácti milionech.

„Je úžasné vidět, kolik lidí hraje Elden Ring. Rád bych jménem celého vývojového týmu srdečně poděkoval,“ řekl Hidetaka Miyazaki, prezident a CEO/ředitel FromSoftware. „Elden Ring je založen na mytologickém příběhu, který napsal George R. R. Martin. Doufáme, že hráči si užijí vysokou úroveň svobody při dobrodružstvích v rozlehlém světě, prozkoumávání jeho mnoha tajemství a čelení mnoha hrozbám. Děkujeme za vaši pokračující podporu.“„Společný vývoj mezi FromSoftware a Bandai Namco Entertainment přivedl k životu toto nové akční RPG, Elden Ring, které překonalo 12 milionů kusů v prodeji po celém světě,“ dodal Yasuo Miyakawa, prezident a generální ředitel Bandai Namco Entertainment Inc. „Rád bych využil této příležitosti a poděkoval všem našim fanouškům, kteří přivedli Elden Ring do jejich herního života. Jsem velmi hrdý na to, že jsem se mohl podílet na uvedení tak úžasné a fantastické hry k životu s FromSoftware, pod vedením ředitele Miyazakiho a s Georgem R. R. Martinem.“

Konkrétně v USA se Elden Ring stal druhou nejprodávanější hrou za posledních dvanáct měsíců, hned po Call of Duty: Vanguard. Co se Evropy týče, i tam slaví FromSoftware velký úspěch, přičemž téměř polovinu všech prodaných kopií na tomto kontinentu tvoří PC verze.

A co vy, už jste nový Elden Ring hráli?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.