Final Fantasy XVI

Na kompletní dohrání Final Fantasy XVI bude potřeba sedmdesát hodin

21. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Znáte nějakou ironičtější sérii, která by měla dvoucifernou číslovku, než Final Fantasy? Letos vyjde už neuvěřitelný šestnáctý díl této série a já nenacházím slov, protože si dodnes pamatuji, jak jsem měl štěstí ji hrát poprvé už na přelomu tisíciletí, kdy vyšel teprve sedmý! Každopádně Final Fantasy XVI vypadá fantasticky, a to není ještě všechno.

Titul by měl obsahovat celých jedenáct hodin jen filmů, kterých se hráči povětšinou nemohou nabažit (a já vám radši pro představu přihodím i můj nejoblíbenější). Pokud půjdete čistě po příběhu, mohli byste hru zvládnout údajně za víkend. Pokud ji ale budete chtít dohrát celou na 100 % a splnit ji tak kompletně, čeká vás neuvěřitelných sedmdesát hodin hraní. Navíc je tu pak ještě New Game+ s názvem Final Fantasy Mode a tam si další desítky hodin také určitě přidáte.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.