Forspoken – Frey

Forspoken stál příliš mnoho a rozhodně na sebe nevydělal

19. 3. 2023
 

Hra od Luminous Productions bude s jistotou jedno z největších zklamání roku, ne-li tím největším ze všech. Po mnoha letech vývoje jsme si totiž určitě všichni slibovali zážitek, který se nedostavil, a zklamaní jsou ze hry snad všichni. Navíc dle nejnovějších informací její vývoj stál až neuvěřitelných 100 milionů dolarů, což je na koruny přes 2,25 miliardy. Nejenže je tak Forspoken jednou z nejdražších her v dějinách, ale zároveň i jedním z největších propadáků.

Ostatně sami ve Square Enix už skoro přiznali (chybí malinko), že hru označují za jedno velké zklamání. Navíc pokud se dá věřit, že stála skutečně takovou částku, je to nejen přešlap vedle, ale i ztráta, kterou nepůjde jen tak zahladit. Uvidíme, jak vše dopadne po fiskálním období, ale pokud se vám tvůrců zželelo, počkejte na slevy a pořiďte si ji. Z lítosti vás to třeba zabaví.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.