Naraka: Bladepoint klepe na dveře

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Je čas na battle royale plný čepelí, parkouru a háků. Akční titul Naraka: Bladepoint pro 60 hráčů vyjde 12. srpna a má potenciál stát se výjimečnou hrou. Naraka: Bladepoint letos v betaverzi přilákala více než 120 000 hráčů a bude vydána současně po celém světě s plnou podporou angličtiny, čínštiny a s překladem do dalších osmi jazyků.

Naraka – dodge
Naraka – obrana

Zdroj: igbd.com

Podle prohlášení vydavatele NetEase bude hra Naraka: Bladepoint odemčena celosvětově, což znamená, že nebudete muset měnit region Steamu, abyste mohli začít hrát o několik hodin dříve. Naraka: Bladepoint bude odemčena ve středu 11. srpna v 19:00 PST. Najdete ji ve službě Steam a v obchodě Epic Games Store.

O čem že je Naraka: Bladepoint?

Ve srovnání s jinými hrami žánru battle royale, jako jsou Fortnite, Warzone, Firestorm, PUBG, Apex nebo CRSED: F.O.A.D., nabízí titul zcela odlišný herní zážitek. Namísto pobíhání a hledání zbraní si můžete vybrat jednu z několika postav, které mají specifické schopnosti, a zúčastnit se soubojů s mečem, lukostřelbou a bojovými dovednostmi. Mapa ostrova Morus je navržena pro vertikální pohyb: hráči mohou šplhat po scéně pomocí háků, hbitě skákat z větví a sprintovat po střechách, aby chytře unikli nebo se připlížili k protivníkům. Díky tomu jsou bitvy mnohem akčnější a taktičtější.

Naraka – Sakury

Zdroj: igbd.com

Naraka Bladepoint také nabízí neuvěřitelně detailní přizpůsobení vzhledu každé z vašich postav. Ačkoli si nemůžete přizpůsobit rysy postavy, můžete si pohrát se vším ostatním. Do hry lze naimportovat i různé vzhledy od jiných hráčů.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn