Nebuchadnezzar - key art

Nebuchadnezzar dostává příběhové DLC

9. 2. 2023
 

Budovatelskou strategii Nebuchadnezzar, která vás zavede přímo do kolébky civilizace jsme pro vás již recenzovali. Jde o velice příjemnou budovatelskou strategii, která zahrnuje mikromanagement a důraz na infrastrukturu a potřeby obyvatel. Titul se mezi fanoušky stal velmi oblíbený a stabilně si drží na platformě Steam 80 % kladných uživatelských hodnocení. 

V listopadu minulého roku bylo oznámeno příběhové DLC, jehož název Nebuchadnezzar: The Adventures of Sargon lehce napovídá, že se nebude jednat o pouhé rozšíření původní hry. Tentokrát se ujmete role za jednoho z nejslavnějších vládců starověké Mezopotámie, Sargona II, a prožijete všechna jeho důležitá tažení a úspěchy. Budete se muset vypořádat s nebezpečnými povstáními a také bude vaším úkolem ještě více rozšířit prosperující říši. Kampaň dle informací obsahuje více než tucet nových misí, které jsou zaměřeny na Mezopotámii v době vlády Sargona II.

Zdroj: igdb.com

Největší novinkou je prvek války. Budete mít možnost dobýt okolní území mocnou armádou, kterou vybudujete. Nesmíte však zapomínat, že každá válka je zejména ekonomický krok. Silná armáda musí být podpořena silnou ekonomikou. A vaši nepřátelé se budou snažit využít jakéhokoli přešlapu a vzít si zpět, co jim patřilo.

V tomto ohledu se můžete těšit na šest různých typů jednotek, z nichž každá má specifickou roli v armádě a bitvě. S každou bitvou získávají jednotky zkušenosti a zvyšují svou sílu. Je tedy čas vrátit se do dob Sargona II a prožít jeho dobrodružství

Zdroj: igdb.com

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.