EA Play - Need For Speed Hot Pursuit Remastered

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered bude součástí EA Play

4. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Skvělá zpráva přichází pro fanoušky závodních her a předplatitele EA Play. Připoutejte se, tohle bude drsné!

Přesně ve čtvrtek 24. června 2021 přibude do této předplatitelské služby i vylepšený díl Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, který byl vypuštěn do světa loni v listopadu. Původní Need for Speed: Hot Pursuit vyšel již v roce 2010 a jedná se celkově o šestnáctý díl nekonečné a veleúspěšné série Need for Speed. Vylepšená verze nabídne krom hezčí grafiky taky všechna DLC a podporu cross-play hraní, což v překladu znamená, že si titul můžete užít s kamarády na různých platformách.

EA Play je ultimátní herní předplatné pro všechny, kdo nechtějí utrácet nemalé peníze za každou hru od Electronics Arts. Cena předplatného vyjde na 3,99 eur měsíčně nebo si můžete pořídit zvýhodněné roční předplatné za 24,99 eur. V případě zájmu můžete pořídit i dražší EA Play Pro za 14,99 eur měsíčně či 99,99 eur za rok. Služba EA Play je v současnosti dostupná pro PC, PlayStation a Xbox.

Před nedávnem také společnost Electronics Arts ukončila prodej pěti starších dílů Need for Speed na platformě Origin a Steam.

Zdroj: xboxdynasty.de

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.