Need for Speed

Nejnovější díl Need for Speed bude obsahovat anime prvky

16. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Kdyby filmová série Rychle a Zběsile měla herní dvojče, byl by to Need for Speed. Milion dílů, ale stejně všichni budou vzpomínat pouze na Most Wanted a Carbon. Nicméně studio Criterion už pracuje na dalším a novinář Jeff Grubb prozradil, jak má vypadat: „Bude to fotorealistické, ale navrch se plánují jakési anime prvky. Asi to znáte, když vidíte nějakou reklamu na auto a při jízdě z toho auta vystřelují takové kreslené ohně a různé další věci.“

Nedovedu si to asi úplně představit. Nicméně závodní hry tvůrci slíbili autolog pro multiplayer, kde si každý bude moci opravit každou část svého auta. Další díl NFS má dorazit už letos v listopadu a má se odehrávat ve fiktivní verzi Chicaga.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.