Dinosaur Fossil Hunter náhled

Staňte se paleontologem ve hře Dinosaur Fossil Hunter

15. 4. 2022
Zdroj náhledu: Pyramid Games

Simulátor, simulátor a zase simulátor. Myslím si, že vás to už ani nepřekvapuje, jelikož dle mého tak jednou za dva týdny je nový simulátor oznámen nebo vydán. Dnes bych vám ráda představila nadcházející titul s názvem Dinosaur Fossil Hunter, který má vyjít již 27. dubna tohoto roku na Steamu.

Vžijte se do role paleontologa a prozkoumávejte různé plochy a místa. Vaším cílem je nalézt zatím neobjevené fosilie, které budete zkoumat a následně si je můžete vystavit ve svém vlastním vybudovaném muzeu. Sbírat fosilie na vlastní pěst není jednoduchá záležitost, vašim pomocníkem bude georadar, který vám pomůže k objevení různých pozůstatků již vyhynulých druhů. Během hry Dinosaur Fossil Hunter budete používat několik dalších nástrojů, které vám vaše „kopání“ usnadní. Až se vám zkamenělina dostane do rukou, nezapomeňte, že je velmi křehká. Před sestavením kompletní prehistorické kostry ji musíte velice pečlivě a hlavně opatrně očistit, nechcete ji přece poškodit.

Pokud vás titul Dinosaur Fossil Hunter zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.