Elden Ring – Logo

Nejnovější oprava chyby Elden Ringu znamená, že vám Radahn opět nakope

4. 4. 2022
Zdroj náhledu: FromSoftware

„Na velikosti nezáleží“. Tak by se dala shrnout aktualizace Elden Ring, která je malá, ale důležitá. Aktualizace vrací Starscourge Radahnovi jeho „rytmus“.

Starscourge Radahn je epický monstrózní generál, který se v aktualizaci 1.03 stal obětí neúmyslné změny, která snížila sílu některých jeho útoků. Celý tento velký chlapík je těžký zabiják, který obratně rozdrtí kohokoli s nízkou vitalitou jedním nebo dvěma útoky. Vzhledem k tomu, že tento „nerf“, tedy snížení některých útoků, nebyl v plánu, společnost FromSoftware vydala opravu.„Opravena chyba v úpravě vyvážení bosse 'Starscourge Radahn' v aktualizaci 1.03, při které byla neúmyslně snížena síla některých útoků“ – FromSoftware

Elden Ring - vaše postava

Pravděpodobně je to tak lepší. Radahn je jedním z nejtěžších bossů ve hře, takový ten typ, který vás donutí přehodnotit váš build a zoufale hledat pomoc. Proto je tato oprava tak důležitá, i když celková velikost aktualizace je malá.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.