Netflix – logo

Netflix spustil předprodej sošky Geralta

11. 7. 2021
Zdroj náhledu: Netflix

Společnost Netflix nyní nabízí předobjednávky na 10,6palcovou pryskyřicovou sošku Geralta, která zobrazuje jeden z prvních momentů ze seriálu Zaklínač, kdy Geralt bojuje a poráží Kikimoru. Soška vychází z kresby ilustrátora Tracyho Tubery a bylo jich vyrobeno pouze tři sta padesát.

Zdroj: Netflix

Rozhodně jde o odvážné pojetí slavného zaklínače, které má podle mě dost blízko k Samuraji Jackovi, a proto si myslím, že se budou lišit názory ohledně toho, zda Bílý vlk vypadá dobře, či ne.

Osobně se s Geraltovýma nohama v této podobě nedokážu vůbec vyrovnat. Působí, jako by měl v botách nacpané hrnce na vaření, a jeho stehenní svaly vypadají jako hranaté banánové slupky. Zde je fotografie celé sochy za 250 dolarů (5 418,68 Kč).

Zdroj: Netflix

Ztvárnění této sochy není úplně podle mého gusta, ale jsem si jistý, že se najde dost lidí, kterým se i přes svůj netradiční vzhled bude velmi líbit. V době psaní tohoto článku jsou sochy stále k objednání v obchodě Netflixu, takže předpokládám, že se těch třistapadesát odvážných zájemců ještě nenašlo. Případným zájemcům o objednání sošky bude Geralt s pořádnou hrudí doručen v říjnu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.