Netflix spustil předprodej sošky Geralta

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix

Společnost Netflix nyní nabízí předobjednávky na 10,6palcovou pryskyřicovou sošku Geralta, která zobrazuje jeden z prvních momentů ze seriálu Zaklínač, kdy Geralt bojuje a poráží Kikimoru. Soška vychází z kresby ilustrátora Tracyho Tubery a bylo jich vyrobeno pouze tři sta padesát.

Rozhodně jde o odvážné pojetí slavného zaklínače, které má podle mě dost blízko k Samuraji Jackovi, a proto si myslím, že se budou lišit názory ohledně toho, zda Bílý vlk vypadá dobře, či ne.

Osobně se s Geraltovýma nohama v této podobě nedokážu vůbec vyrovnat. Působí, jako by měl v botách nacpané hrnce na vaření, a jeho stehenní svaly vypadají jako hranaté banánové slupky. Zde je fotografie celé sochy za 250 dolarů (5 418,68 Kč).

NEtflix – geralt

Zdroj: Netflix

Ztvárnění této sochy není úplně podle mého gusta, ale jsem si jistý, že se najde dost lidí, kterým se i přes svůj netradiční vzhled bude velmi líbit. V době psaní tohoto článku jsou sochy stále k objednání v obchodě Netflixu, takže předpokládám, že se těch třistapadesát odvážných zájemců ještě nenašlo. Případným zájemcům o objednání sošky bude Geralt s pořádnou hrudí doručen v říjnu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn