Omno ohlašuje datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: StudioInkyfox

Vizuálně přitažlivá adventura Omno se po pěti letech vývoje podívá mezi hráče, Studio Inkyfox totiž konečně ohlásilo datum vydání… 29. července na PC, Playstation 4, Nintendo Switch a Xbox One. Jestli vám tato překrásná hříčka přijde odněkud povědomá, určitě si ji dokážete spojit s titulem Journey, jehož silný vliv je zde velmi zřetelný. 

Za touto obdivuhodnou prací stojí ovšem pouze jeden jediný vývojář Jonas Manke. Hru začal vyvíjet už před pěti lety a až po velice úspěšné kampani na Kickstarteru v roce 2018 se realizace Omna stala hlavní náplní jeho práce. S tituly z dílny jednoho člověka se začínáme setkávat stále častěji a rozhodně je o co stát. Námi nedávno recenzovaný Pumpkin Jack či Fearmonium se také mohou pyšnit pouze jedním tvůrcem, a o to větší si zasluhují naše uznání.

Zdroj: StudioInkyfox

Omno je jedinečné především svým dech beroucím vizuálem prostředí a tvorů, kteří až nápadně připomínají fluorescenční dinosaury. Podle informací, které jsou zatím dostupné, víme, že budete moct interagovat s různými zvířaty, od drobných krabů a žabek přes vzduchem plachtící medúzy až po právě zmiňované dinosaury. Hlavní náplní hry bude nejspíše objevování nových krajin za asistence vaší kouzelné hole, sloužící kromě magie také jako dopravní prostředek.

Hra bude pro jednoho hráče a nabídne krásně plynulou animaci, několik logických hádanek a především objevování nádherného světa. Zatím stále nevíme cenu, ani zda Omno bude mít nějaký příběh. Na to si budete muset počkat ještě dalších dvacet dní do samotného vydání. Už teď si můžete Omno přidat do svého seznamu přání a natěšeně vyčkávat.

Zdroj: pcgamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn