Netflix – zaklínač

Druhá série Zaklínače byla odhalena i s datem vydání

10. 7. 2021
Zdroj náhledu: Netflix

Henry Cavill na konci přenosu z konference WitcherCon odhalil pořádný trailer na druhou sezónu seriálu Zaklínač.

Netflix nám v polovině června odhalil malé desetivteřinové video, v němž toho moc neukázal, a fanoušci, kteří čekali na velké odhalení, byli velice nespokojeni, nebo spíše dost zklamáni. Toto video je však mnohem podstatnější. Začíná Geraltem a Ciri na jejich cestě do Kaer Morhen, kde později slyšíme šeptající hlasy zmiňující se o změně světa. Vidíme také krátký záběr na ostatní zaklínače, v němž jeden z nich vypadá jako Eskel, soudě podle jizvy na tváři.

Z přenosu konference WitcherCon jsme se také dozvěděli několik drobných detailů. Dozvídáme se, že Geralt se setká s Leshy – velmi nepříjemným lesním stvořením. Bohužel také přinášíme smutnou zprávu pro milé slečny, které se těšily, že opět uvidí Henryho svalnatý zadek – ten zkrátka neuvidíte, nebo alespoň ne ve vaně.

Zároveň bylo oznámeno datum vydání. Druhá série Zaklínače bude na Netflixu k vidění 17. prosince letošního roku.

Shodou okolností je Vesemir, jehož v seriálu hraje Kim Bodnia, oblíbenou postavou producentky seriálu Lauren Schmidt Hissrichové z druhé série. Podle slov Lauren je scéna, ve které se Vesemir a Ciri objeví v laboratoři Kaer Morhen, její nejoblíbenější z celé sezóny a natáčení této scény zabralo celý den.

Už brzy se také objeví zaklínačský animovaný film zaměřený na Geraltova mentora Vesemira, který Netflix ohlásil už na 23. srpna čili brzy.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.