Druhá série Zaklínače byla odhalena i s datem vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix

Henry Cavill na konci přenosu z konference WitcherCon odhalil pořádný trailer na druhou sezónu seriálu Zaklínač.  

Netflix nám v polovině června odhalil malé desetivteřinové video, v němž toho moc neukázal, a fanoušci, kteří čekali na velké odhalení, byli velice nespokojeni, nebo spíše dost zklamáni. Toto video je však mnohem podstatnější. Začíná Geraltem a Ciri na jejich cestě do Kaer Morhen, kde později slyšíme šeptající hlasy zmiňující se o změně světa. Vidíme také krátký záběr na ostatní zaklínače, v němž jeden z nich vypadá jako Eskel, soudě podle jizvy na tváři.

Z přenosu konference WitcherCon jsme se také dozvěděli několik drobných detailů. Dozvídáme se, že Geralt se setká s Leshy – velmi nepříjemným lesním stvořením. Bohužel také přinášíme smutnou zprávu pro milé slečny, které se těšily, že opět uvidí Henryho svalnatý zadek – ten zkrátka neuvidíte, nebo alespoň ne ve vaně.

Zároveň bylo oznámeno datum vydání. Druhá série Zaklínače bude na Netflixu k vidění 17. prosince letošního roku.

Shodou okolností je Vesemir, jehož v seriálu hraje Kim Bodnia, oblíbenou postavou producentky seriálu Lauren Schmidt Hissrichové z druhé série. Podle slov Lauren je scéna, ve které se Vesemir a Ciri objeví v laboratoři Kaer Morhen, její nejoblíbenější z celé sezóny a natáčení této scény zabralo celý den.

Už brzy se také objeví zaklínačský animovaný film zaměřený na Geraltova mentora Vesemira, který Netflix ohlásil už na 23. srpna čili brzy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn