Nightingale – žer olovo!

c odkládá spuštění předběžného přístupu

12. 8. 2022
Zdroj náhledu: Inflexion Games

Slibně vypadající survival titul Nightingale byl představen minulý rok během The Game Awards s vidinou toho, že by mohl vyjít ke konci roku 2022 v předběžném přístupu. Bohužel se v poslední době mnoho vývojářů uchyluje k odkladům svých chystaných her a Nightingale se na tento pomyslný seznam zapisuje taktéž. Na Twitteru studio Inflexion Games, jehož součástí jsou i někteří bývalí vývojáři z Bioware, uvedlo následující:

„Učinili jsme těžké rozhodnutí odložit vydání Nightingale v předběžném přístupu na první polovinu roku 2023. Více informací o konkrétním načasování přineseme později. Tento krok vychází ze dvou důvodů… první z nich je přechod na Unreal Engine 5. Po prozkoumání potenciálu, který UE nabízí, jsme se rozhodli pro upgrade nyní, nikoliv až po vydání.Za druhé, společnost Inflexion Games je odhodlána poskytnout co nejlepší zážitek a naplnit příslib toho, co může hráčům nabídnout svět říší Nightingale. Aby toho bylo dosaženo, umožní dodatečný čas týmu provést klíčová vylepšení, posílit obsah a vypilovat hratelnost. V následujících týdnech se od týmu dočkáte dalších aktualizací hry a vývoje. Do té doby vám děkujeme za vaši neutuchající podporu a nadšení pro to, co vytváříme. Možná bude trvat trochu déle, než se otevřou mystické portály Fae, ale vážíme si toho, že se na tuto cestu vydáváte s námi.“

Nightingale má být nemilosrdnou hrou o přežití v otevřeném fantasy světě Fae s několika rozdílnými lokacemi, jež budou spojovat transdimenzionální portály. Důraz má být dán především na objevování světa, crafting a spolupráci s jinými hráči. Vyrobte si zbraně, postavte přístřeší, uvařte jídlo a ubraňte se před všemožnými tvory. Různé biomy, od zrádných bažin přes vyprahlé pouště až po dusné pralesy, budou ukrývat nejedno tajemství a suroviny nutné pro přežití. Zní to sice slibně, ale na tento zajímavý survival si budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat. Předběžný přístup Nightingale se spustí někdy v první polovině roku 2023 pro PC.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.