Fall Guys – Sonic a parťáci

Sonic to ve Fall Guys pořádně roztočí

12. 8. 2022
Zdroj náhledu: Mediatonic

Už je to nějakou dobu, co se populární multiplayerová hra Fall Guys: Ultimate Knockout přehoupla do sekce free-to-play titulů. Během toho se dočkala nové a vskutku gigantické vlny nových hráčů, proto není divu, že se jim vývojáři ze studia Mediatonic snaží pravidelně poskytovat nový obsah a kosmetické doplňky. Crossover s jinými tituly není pro Fall Guys žádnou novinkou. Ve hře můžete pobíhat v kostýmu Doom Slayera, P-Bodyho, 2B, impostora z Among Us, Jina Sakaie a mnoha dalších oblíbených postav. Novinkou tak pro všechny fanoušky roztomilých fazolek bude nadcházející časově omezená akce Sonic's Adventure, která do hry opět přidá kostým Sonica, ale nyní navíc přihodí také Tailse, Knucklese, Super Sonica a doktora Eggmana.

To ovšem ještě není vše, přátelé! Kromě kosmetických doplňků a dalších tematických odměn z battle passu na vás bude čekat také speciální mapa s vtipným názvem Bean Hill Zone. Na ní budete sbírat co nejvíce zlatých kroužků, abyste se vyhnuli vyřazení. Samozřejmě nesmí chybět ikonické doplňky a kulisy, jako jsou různé zesilovače rychlosti, kostkovaný povrchový vzor, odrazníky či zrychlovací tuby. Tato speciální akce probíhá pouze po dobu čtyř dnů od 11. do 15. srpna 2022. Nenechte si uniknout tuto jedinečnou šanci v kůži doktora Robotnika konečně nakopat zadek tomu otravnému modrému ježkovi! Nebo tomu bude právě naopak?

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.