A Plague Tale Innocence - cover

Srpnová Humble Choice naděluje pár dobrých kusů

12. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Měsíc srpen je tady a s ním i nová osmička her, které za cenu jednoho předplatného – 9,99 € – poputují do vašich knihoven. Naposledy se Humble Choice předvedla a nabídnula tituly jako Necromunda: Hired Gun, LEGION TD 2, Lawn Mowing Simulator.

Máme skvělou zprávu po dubnové nadílce bude vaše steamová knihovna naplněná k prasknutí. Otázkou zůstává, zdali s ní budete spokojeni. Nicméně dost řečí! Pojďme se raději v rychlosti podívat, co nám Humble Choice nabízí.

The Ascent

The Ascent je vynikající střílečka, kterou si můžete užít sami nebo ve společnosti přátel. Pokud jste vášnivým sběratelem a prozkoumáte vše, co se dá, můžete si dobu hraní protáhnout na pěkných čtyřicet hodin.

Hot Wheels Unleashed

Prokažte své schopnosti v soutěžích, úžasných závodech a připravte se na čistou zábavu! Driftujte, nabíjejte posilovače a vystřelte se do velkolepých smyček. V tomto titulu můžete závodit buďto sami nebo po boku svého věrného přítele v režimu split screen (rozdělená obrazovka).

A PLAGUE TALE: INNOCENCE

Lineární dobrodružství středověkou Francií A Plague Tale: Innocence uspokojí všechny, kteří mají chuť na singleplayerovku s důrazem na příběh. Během zhruba dvanácti hodin si užijete podmanivou atmosféru, vynikající dabing a povedený stealth.

GAS STATION SIMULATOR

Přemýšleli jste někdy o tom, jak těžká práce musí být provozovat čerpací stanici uprostřed pouště ve vysokých teplotách? Pokud ano, odpovědí na vaši otázku bude hra Gas Station Simulator, ve které se ujmete role majitele právě jedné takové čerpací stanice.

IN SOUND MIND

Od tvůrců kultovní klasiky Nightmare House 2 přichází In Sound Mind, vtipný psychologický horor z pohledu první osoby s frenetickými hádankami a jedinečnými souboji s bossy.

MIND SCANNERS

Mind Scanners je retro-futuristická psychiatrická simulace, ve které diagnostikujete obyvatele dystopické metropole. Najděte spoustu postav z jiného světa a použijte arkádové léčebné přístroje, abyste jim pomohli.

Jedná se o titul, která je simulátorem internetové komunikace přes Facenook. Vžijete se do role studenta, který akorát zažívá poslední ročník na střední škole. Komunikujte se svými přáteli, navazujte vztahy a prožívejte nezapomenutelné zážitky plné emocí.

OMNO

Omno je nádherná adventura plná barev, života a uspokojení. I přesto, že se jedná o poměrně krátký titul, nezůstanete většinou pouze u jednoho dohrání. Prozkoumávejte svět a objevujte nová tajemství.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.