Nintendo Switch verze Overwatch 2 může obsahovat kompromisy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard Entertainment
Technický ředitel společnosti Blizzard oznámil, že vývoj střílečky Overwatch 2 pro konzoli Nintendo Switch je o něco náročnější než u ostatních platforem, a je tak možné, že vývojářský tým bude muset sáhnout k nějakým kompromisům. Zpráva se objevila na platformě Reddit, kde vývojáři odpovídali na dotazy fanoušků.

„Vzhledem k tomu, že výkon hardwaru od vydání prvního dílu značně pokročil, můžeme engine Overwatch 2 rozšířit o další funkce,‘‘ řekl John Laufler v reakci na Nintendo Switch verzi.

„Také však pracujeme na tom, aby u všech platforem získali hráči co možná nejlepší zážitek. Nintendo Switch verze je ale na vývoj hry o něco náročnější a s největší pravděpodobností zde budeme muset sáhnout k nějakým kompromisům,‘‘ dodal technický ředitel.

overwatch 2 - reddit
John Laufer přesně nespecifikoval, jaké funkce či vylepšení budou u Nintendo Switch verze chybět, nicméně očekáváme, že zde neuvidíme některé vizuální funkce a vývojáři pravděpodobně upřednostní plynulý chod hry před grafickou stránkou.

Dále jsem se dozvěděli že tzv. cross-progression bude pro vývojáře prioritou, jakmile bude plně funkční cross-play, a že vydání Nintendo Switch verze nemusí být ve stejný den jako u ostatních platforem.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn