Overwatch 2 - náhledovka

Nintendo Switch verze Overwatch 2 může obsahovat kompromisy

29. 6. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Technický ředitel společnosti Blizzard oznámil, že vývoj střílečky Overwatch 2 pro konzoli Nintendo Switch je o něco náročnější než u ostatních platforem, a je tak možné, že vývojářský tým bude muset sáhnout k nějakým kompromisům. Zpráva se objevila na platformě Reddit, kde vývojáři odpovídali na dotazy fanoušků.

„Vzhledem k tomu, že výkon hardwaru od vydání prvního dílu značně pokročil, můžeme engine Overwatch 2 rozšířit o další funkce,‘‘ řekl John Laufler v reakci na Nintendo Switch verzi. „Také však pracujeme na tom, aby u všech platforem získali hráči co možná nejlepší zážitek. Nintendo Switch verze je ale na vývoj hry o něco náročnější a s největší pravděpodobností zde budeme muset sáhnout k nějakým kompromisům,‘‘ dodal technický ředitel.

overwatch 2 - reddit

John Laufer přesně nespecifikoval, jaké funkce či vylepšení budou u Nintendo Switch verze chybět, nicméně očekáváme, že zde neuvidíme některé vizuální funkce a vývojáři pravděpodobně upřednostní plynulý chod hry před grafickou stránkou.

Dále jsem se dozvěděli že tzv. cross-progression bude pro vývojáře prioritou, jakmile bude plně funkční cross-play, a že vydání Nintendo Switch verze nemusí být ve stejný den jako u ostatních platforem.

Zdroj: gamesradar.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.