pentakill lost chapter

Nové album skupiny League of Legends Pentakill vychází příští měsíc

24. 8. 2021
Zdroj náhledu: Riot Games

Den návratu skupiny Pentakill se rychle blíží. Po čtyřech letech se rocková skupina – složená z šampionů League of Legends Karthuse, Kayle, Mordekaisera, Soni a Yoricka – vrací v září se svým třetím albem Lost Chapter. To odhalil hudební kanál Riot Games Music v tomto krátkém videu.

„Legendy se vrátily“, oznamuje tweet i s datem vydání nového alba Pentakill, které je 8. září. Byla nám také poskytnuta představa o chuti hudby. Tehdy řekl jeden člen ze skupiny, že studio bude chtít pro nové album „zajistit, abychom zachytili podstatu Pentakillu“ a že zůstanou „silné melodie, které jsou vždy základ“ a také chtějí „přidat do něj něco nového“.

Kromě toho řekl, že „v tomto novém albu by se pravděpodobně pokusili přidat do skupiny nějaký nový talent“, takže je možné, že uvidíme alespoň jednoho nového šampiona. Někteří fanoušci dříve navrhli, že nová grafika alba připomíná Viegovu korunu. Tato spekulace byla dnes potvrzena představením nového skinu Pentakillu pro šampiona Viega.

Zdroj: Riot

S novým albem skupiny Pentakill s názvem Lost Chapter vyjdou také nové skiny do hry League of Legends, které byly dneska odhaleny. Jedná se o nový vzhled šampiona pro Sonu, Mordekaisera, Karthuse, Yoricka, Kayle, Olafa a Viega, který vypadá naprosto skvěle. Určitě se máme na co těšit.

Zdroj: pcgamesn.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.