Counter Strike 2 náhled

ESIC zabanovalo dva hráče na pět let

24. 8. 2021
Zdroj náhledu: Valve

ESIC, což je zkratka pro komisi, která dohlíží na dodržování pravidel v esportu, dala zákaz na pět let hráčům Sebastianovi „retchy“ Tropianovi a Kevinovi „4packL Przypasniakovi. Provinili se match-fixingem, což znamená, že ovlivňovali zápas, většinou i s předem stanoveným výsledkem, čímž porušili pravidla hry.

Tito dva hráči měli ovlivňovat zápas proti týmu Russian Canadians na ESEA Premier Season 35 North America ve hře Counter Strike: Global Offensive. Další spoluhráč Carson „nosraC“ O’Reilly byl zabanován také. ESIC sice nemá žádné důkazy, že by se match-fixingu nějak zúčastnil, avšak o plánu jeho dvou spoluhráčů věděl, a i přesto ESIC neupozornil. Jeho suspendace bude trvat 111 dní. 

Dva zbývající spoluhráči, Alex „vex“ Voynov a David „J0LZ“ Jolin, byli vyšetřování také. Nicméně žádné důkazy proti nim nebyly nalezeny, a tak mohou nadále hrát na ESIC eventech. Do těchto eventů spadá ESL, DreamHack, BLAST a WePlay.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.