Project Warlock II ARpt

Novinky z Project Warlock II

16. 9. 2023
Zdroj náhledu: Buckshot Software

Nedávno jsme pro vás recenzovali nadějný titul Projekt Warlock II, který má našlápnuto stát se skvělou arénovou retro FPS ve stylu starých legend. Nyní vám přinášíme pár novinek, o které se vývojáři podělili.

Project Warlock II 16

Informace se týkají druhé kapitoly v Urdově příběhu a monstrózních nepřátel, na které Urd na své cestě za pomstou narazí. Úrovně, které navštívíte v Kapitole 2, byly navrženy a upraveny na základě zpětné vazby v rámci předběžného přístupu. Vývojáři si vzali mnoho připomínek k srdci a těšit se tak můžete na opravdový gore. Místa, která budete ve druhé kapitole prozkoumávat, si zachovají náladu, kterou tým nazval „brutalistický západ“, evokující typické prostředí Divokého západu skrze sklo tísnivých, vysokých staveb, které mají navodit pocit návštěvy kulis Sergia Leoneho, jak je realizovala garnitura dělníků čerstvě po rekonstrukci místa ve východní Evropě po druhé světové válce. Jednotlivé úrovně pak vnáší ještě více vertikálního rozprostření jednotlivých míst, kde na vás bude nebezpečí číhat ze všech stran.

Zdroj: Buckshot Software

Prostředí Divokého západu, kde se v roli Urda budete pohybovat, bude kromě klasického westernového městečka zahrnovat také kaňony, doly a různé prérie. Kaňony prověří vaše manévrovací schopnosti díky útesům a mostům, které budou vyžadovat chytrý pohyb, stejně jako odstřelovači útočící z dálky, pokud zůstanete na jednom místě příliš dlouho.

Vice podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.