Rocket League x DC - úvodní

Nový event ve hře Rocket League sebou přináší spolupráci s DC

16. 10. 2021
Zdroj náhledu: Psyonix

Batman se vrací do hry Rocket League jako součást herního eventu Haunted Reallows, který probíhá až do 1. listopadu. Tento letošní event je tematicky zaměřen na Batmanovy padouchy (tzv. supervillains). Event s sebou přináší nové předměty jako Jokerův vzhled autíčka, kola Harley Quinn a boost Poison Ivy. Hráči také mohou získat zdarma titul „Dark Knight Player“ jako odměnu za přihlášení.

Herní režim Rumble se dočasně změní na Gotham City Rumble s téměř stejnou hratelností, až na to, že nyní jsou power-upy v tématu padouchů Batmana. Například boot nahradí kladivo Harley Quinn, zatímco grappling hook nahradí kořeny Poison Ivy. K dispozici je také nová Arena, která obsahuje velikonoční vajíčka ze světa Batmana.Obchod s předměty přivítal návrat Batmobilu z roku 1989, Batmobilu Temného rytíře a Batmobilu z roku 2016. Každý z těchto předmětů je vybaven potiskem Reel Life, který napodobuje černou barvu zobrazenou v Batmanovských filmech. Kromě toho také přidali tři nové výbuchy gólu, které zobrazují Batmanův symbol ze tří různých období. Všechny Batmobily a výbuchy gólů je možné získat zakoupením Halloween Bundlu nebo samostatně.

Zdroj: Psyonix

Rocket League je dostupný na PC, PS4, PS5, Nintendu Switch a Xboxu One.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.