Nový event ve hře Rocket League sebou přináší spolupráci s DC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Psyonix
Batman se vrací do hry Rocket League jako součást herního eventu Haunted Reallows, který probíhá až do 1. listopadu. Tento letošní event je tematicky zaměřen na Batmanovy padouchy (tzv. supervillains). Event s sebou přináší nové předměty jako Jokerův vzhled autíčka, kola Harley Quinn a boost Poison Ivy. Hráči také mohou získat zdarma titul „Dark Knight Player“ jako odměnu za přihlášení.
Herní režim Rumble se dočasně změní na Gotham City Rumble s téměř stejnou hratelností, až na to, že nyní jsou power-upy v tématu padouchů Batmana. Například boot nahradí kladivo Harley Quinn, zatímco grappling hook nahradí kořeny Poison Ivy. K dispozici je také nová Arena, která obsahuje velikonoční vajíčka ze světa Batmana.
Obchod s předměty přivítal návrat Batmobilu z roku 1989, Batmobilu Temného rytíře a Batmobilu z roku 2016. Každý z těchto předmětů je vybaven potiskem Reel Life, který napodobuje černou barvu zobrazenou v Batmanovských filmech. Kromě toho také přidali tři nové výbuchy gólu, které zobrazují Batmanův symbol ze tří různých období. Všechny Batmobily a výbuchy gólů je možné získat zakoupením Halloween Bundlu nebo samostatně.

Zdroj: Psyonix

Rocket League je dostupný na PC, PS4, PS5, Nintendu Switch a Xboxu One.
Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn