The Invincible přichází s trailerem i s rokem vydání

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Vývojářské studio jménem Starward Industries zveřejnilo nový trailer k nadcházející sci-fi hře The Invincible. S nově představeným trailerem byl také oznámen rok vydání, a to 2022. Přesnější datum není nijak specifikováno, nicméně jisté je, že titul vyjde jak pro konzolové hráče, tak i pro ty na počítačích.
The Invincible je podle klasického sci-fi románu od známého polského spisovatele, filozofa a lékaře Stanislawa Lema. Jeho kniha, která nese stejný název jako očekávaná hra (do češtiny přeložená jako Nepřemožitelný), byla vydána již v roce 1964. A jaká bude vlastně zápletka v titulu The Invincible? Ocitnete se ve vzdáleném světě, kde budete mít za úkol splnit speciální misi. Jiný tým, který byl vyslán do tohoto světa před vámi, přestal jakýmkoliv způsobem komunikovat, a vy tedy musíte zjistit, co se jim stalo.
Starward Industries je vývojářské studio, které právě na titulu pracuje. Je složeno z několika ostřílených zaměstnanců, kteří již pracovali na jiných známých a úspěšných hrách. Příkladem toho je například The Witcher 3, Cyberpunk 2077 nebo Dying Light. Mám tedy vysoká očekávání.

Zdroj: techraptor.net

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn