Outriders intro

Outriders patch, který vám postavu nevrátí

2. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra Outriders se těšila velkému očekávání, nicméně hodnocení uživatelů na Steamu je smíšené. Dle těchto hodnocení se však nejedná o samotný koncept hry. Outriders byl poměrně dobře přijato jako single-player looter shooter titul, nicméně již od vydání se potýkalo s problémy se servery a několika dalšími chybami. Nyní byla vydána hlavní oprava – ta má za cíl odstranit poměrně široké spektrum známých chyb, které byly neprodleně po vydání nahlášeny. Součástí této opravy je také vybalancování několika herních prvků.

Zdroj: igdb.com

Obnovení ztracených postav se zatím nekoná

Vývojářům People Can Fly bylo však zcela jasné, že tento opravný patch neobnoví již ztracené zásoby a postavy z dřívější chyby. Ukázalo se, že obnovení je poměrně složité, protože položky se počítají pomocí úrovně postavy, světové úrovně a dokončené výzvy hráče na nejvyšší úrovni. Na obnově se tedy stále pracuje, stejně jako na balíčku pro ocenění komunity, který následuje po jeho vydání. Což se nesetkalo u některých hráčů, dle diskusí na Steamu, s vřelým pochopením.

Hlavní přednosti opravy jsou však docela velké. AI Sniperů bylo oslabena, stejně jako knockback od tvorů v expedici Stargrave. Bylo také opraveno několik chyb ovlivňujících mody achyby, při které nebyly odstraněny staré crash informace. Složka s hrou Outriders, tak nyní nebude již zabírat nevysvětlitelné množství místa na disku. Nyní také můžete také zvýšit FOV na 130.

Zdroj: Pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.