Overwatch 2 – Junker Queen

Overwatch 2 vyjde jako free-to-play titul

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: Blizzard

Včerejší Xbox & Bethesda Games Showcase přinesla mnoho zajímavých novinek, mezi nimiž dominovalo také ohlášení Overwatch 2 jako free-to-play titulu, který navíc spustí předběžný přístup už 4. října tohoto roku pro PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 a Nintendo Switch. To ovšem není vše, Horste. Hráči navíc budou mít možnost si už ode dne vydání zahrát za zcela nového hrdinu, tedy hrdinku, která je stejně tak nemilosrdná jako její drsný vzhled. Řeč je o dlouho spekulované Junker Queen, která rozšíří řady našich oblíbených hrdinů. Zatím toho nevíme mnoho, proto Blizzard plánuje další podrobnosti sdělit během živého přenosu tento čtvrtek 16. června v sedm hodin večer skrze oficiální Overwatch 2 Event. Šuškanda naznačuje také cosi ohledně bety, o které by se vývojáři mohli rozpovídat více právě na čtvrtečním eventu.

Skutečnost, že Overwatch 2 bude free-to-play, mezi hráče zasévá semínka nejistoty a obav ohledně ekonomiky hry. Na druhou stranu si tímto velkým krokem autoři slibují příliv nových hráčů. Nové PvP duely pět proti pěti (ne, nejedná se o zábavní pořad) nabídnou nový obsah, přepracovanou podobu ikonických hrdinů, map i samotné hratelnosti, jak uvádí prezident Blizzard Entertainment, Mike Ybarra. Jak to ovšem bude s příběhovou kampaní, se prozatím neví. Kolují zvěsti, že ta by údajně neměla být zdarma, ale zda se jim dá věřit, toť druhá otázka. Blizzard se zatím k obsahu ani uvedení příběhové kampaně nevyjádřil… snad ve čtvrtek.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.