Galciered_titulek

Oznámen nový titul Glaciered

28. 7. 2022
Zdroj náhledu: Studio Snowblind

Nezávislé herní studio Snowblind na svůj youtubový kanál nahrálo oznamovací trailer ke hře Glaciered. Ve videu se nám odhaluje zamrzlý svět, jenž se odehrává 65 milionů let po vymření lidstva. V hlubinách pod ledem se však stále nachází mořský život, který přežil. Podle traileru ro zatím vypadá, že se hráči ujmou postavy jakéhosi plovoucího tvora jménem Tuai připomínající vránu. Ta má speciální schopnosti, které při pohybu ve vodě používá zřejmě proti ostatním nebezpečným tvorům v hlubinách. Jak hra bude opravdu vypadat a jak dopadne vývoj jejího gameplaye stále není jasné, jelikož tento trailer je pouze oznamovací. Celé video si můžete prohlédnout zde:

Studio Snowblind je nezávislé herní studio založené Keiem Shibuyou, který má s vývojem her už nějakou praxi za sebou. Hra Glaciered je prvním počinem tohoto studia a většinu hry produkoval sám zakladatel. Podle autora se jedná o indie hru. Průběh jejího vývoje a datum vydání můžete sledovat na oficiálních stránkách a navíc si už můžete přidat titul do svého wishlistu na Steamu.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.