Oznámení survivalové hry Serum

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Game Island
Vývojářské studio Game Island oznámilo svoji první nadcházející hru, nesoucí název Serum. Jedná se o survival počin z pohledu první osoby a my se můžeme podívat na první krátký trailer. Ten se sám o sobě nese v docela postapokalyptickém duchu a jeho celková atmosféra se mi na první pohled velice zamlouvá. Trailer nám odhaluje docela slušné grafické zpracování a také něco málo z gameplaye.
Dle popisu na Steamu se naše postava ocitá na tajemném a nám neznámém místě, které je plné neidentifikované zelené kapaliny. Kde se to nacházíme? Proč zde jsme? A jak se odsud dostaneme? Toto jsou otázky, které si my jakožto hráči budeme pokládat. Trailer nám napovídá, že zelená kapalina je nejspíše nějaké sérum, které si budeme injekčně vstřikovat do své vlastní paže. Toto sérum má být naším klíčem k budoucnosti, nicméně nic dalšího o něm zatím nevíme.

Zdroj: Game Island

Pojďme se teď zaměřit na nějaké survival prvky a příběhovou linii, kterou nám titul Serum nabídne. Jak je zvykem v tomto žánru, budeme si muset najít či postavit úkryt, hledat nové technologie a craftit si své vlastní vybavení. Dále se nevyhneme boji s různými tvory, kteří na tomto záhadném místě žijí. Jak moc bude příběhová linie obsáhlá, není známo. Jisté ale je, že během hraní se postupně budeme dozvídat více a více o historii tohoto pro nás neznámého místa. V průběhu hry nás také budou trápit nějaké ty hádanky a puzzly.

Datum vydání hry Serum ještě není známo, nicméně pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn