Animal Shelter náhled

Animal Shelter – Puppies & Kittens DLC je zde

26. 7. 2022
Zdroj náhledu: Games Incubator

O hře Animal Shelter jsme vás již několikrát informovali a také jsme ji na našem webu zrecenzovali. V tomto milém titulu se vžijete do majitele útulku psů a koček. Může vám tedy být jasné, že tato hra je jak dělaná na míru pro všechny milovníky zvířat. Vaším úkolem je zde starat se o všechna opuštěná zvířata, která se dostanou do vaší péče – hrát si s nimi, poskytnout jim zdravotní péči, krmit je a tak dále. Ke konci všeho pro ně najdete nový domov u snad hodného majitele.

Včera, tedy 25. července, k titulu Animal Shelter vyšlo nové DLC, nesoucí název Puppies & Kittens. Štěňátka a koťátka hře nejspíše dodají nový dech a zcela jistě pořádnou dávku roztomilosti. Musíte se o ně postarat stejně jako o dospělé jedince a najít jim nový domov. Díky DLC se dočkáte nových budov a dekorací. Štěňátka a koťátka také třeba budou od vás utíkat, když je budete chtít pohladit, anebo vám budou hravě okousávat ruce.

Animal Shelter – Puppies & Kittens DLC si momentálně můžete koupit na Steamu ve slevě za 4,04 euro. Tato sleva potrvá až do prvního srpna.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.