Animal Shelter – Puppies & Kittens DLC je zde

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Games Incubator

O hře Animal Shelter jsme vás již několikrát informovali a také jsme ji na našem webu zrecenzovali. V tomto milém titulu se vžijete do majitele útulku psů a koček. Může vám tedy být jasné, že tato hra je jak dělaná na míru pro všechny milovníky zvířat. Vaším úkolem je zde starat se o všechna opuštěná zvířata, která se dostanou do vaší péče – hrát si s nimi, poskytnout jim zdravotní péči, krmit je a tak dále. Ke konci všeho pro ně najdete nový domov u snad hodného majitele.

Včera, tedy 25. července, k titulu Animal Shelter vyšlo nové DLC, nesoucí název Puppies & Kittens. Štěňátka a koťátka hře nejspíše dodají nový dech a zcela jistě pořádnou dávku roztomilosti. Musíte se o ně postarat stejně jako o dospělé jedince a najít jim nový domov. Díky DLC se dočkáte nových budov a dekorací. Štěňátka a koťátka také třeba budou od vás utíkat, když je budete chtít pohladit, anebo vám budou hravě okousávat ruce.

Animal Shelter – Puppies & Kittens DLC si momentálně můžete koupit na Steamu ve slevě za 4,04 euro. Tato sleva potrvá až do prvního srpna.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn