Sonic Rangers

Oznámení hry Sonic Rangers je „trochu“ předčasné

26. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Květnový livestream hry Sonic the Hedgehog skončil upoutávkou na novou hru od Sonic Teamu, která vyjde v roce 2022. Byl v něm les a jakýsi digitální efekt, kdy Sonic běžel opravdu rychle, a nic moc dalšího nebylo k vidění. Zvěsti hovoří, že se jedná o záběry ze hry Sonic Rangers.

V rozhovoru pro 4Gamer, který přeložil Nintendo Enthusiast, šéf Sonic Teamu Takaši lizuka přiznal, že oznámení bylo učiněno trochu brzy. „Od Sonic Forces jsme neoznámili zbrusu novou akční hru pro sérii Sonic,“ řekl s odkazem na zklamání z roku 2017, „a to vyvolalo u fanoušků obavy. Bylo to sice trochu předčasné, ale chtěl jsem alespoň využít příležitosti 30. výročí k oznámení, že se pracuje na zbrusu novém titulu.“

Sonic Rangers a tajemný symbol jako indicie?

Na otázku ohledně záhadného tvaru, který Sonic vykreslí při pohledu shora na konci teaseru, Iizuka odpověděl: „Je to něco symbolického, co se ve hře objeví, ale význam je zatím tajemstvím. Řeknu však, že to není něco, na co by člověk přišel dedukcí. Nakonec se podělíme o další podrobnosti, takže prosím, ještě chvíli počkejte.“

Nějakou dobu tedy ještě nečekejte, že se o další hře Sonic dozvíte něco víc. Podle zvěstí je její pracovní název Sonic Rangers a jedná se o hru s otevřeným světem, která bude obsahovat lezení po věžích ve stylu Ubisoftu, systém XP a strom dovedností.

Zdroj: igdb.com

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.