Patch pro The Sims 4 – opravuje svatební balíček

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Svatební patch pro The Sims 4 byl konečně vydán. Nejnovější přídavek My Wedding Stories sice hráčům nabídl spoustu svatebních příběhů, nicméně ve většině z nich šlo o rozbité prvky, nedostatečně zvolená schémata nebo o odmítnutí úředníků vykonávat svatební obřad. Přislíbená záplata, která uvedené problémy opravuje, je již venku a na základě prvotních informací od hráčů se zdá, že aktualizace byla poměrně účinná.
„Simíci, jejichž partner se během manželského polibku nakloní, se už neotírají uchem o tvář druhého simíka, ale líbají jej svými rty.“ To je pravděpodobně nejlepší úprava všech dob. Pro ty, kteří strávili posledních několik týdnů frustrováni z My Wedding Stories, jsou jistě zásadnější opravy – například ty, které vám umožní ukončit manželství včas.
Fanouškovské weby a youtubeři již patch otestovali a první ohlasy jsou jednoznačně pozitivní. Není to perfektní, nicméně nyní balíček funguje alespoň přibližně tak, jak se očekávalo. Vývojáři však upozorňují, že pro chybu s kódem 0 zatím neexistuje žádná oprava. Vyšetřování tohoto problému stále probíhá.

Všechny opravy si můžete přečíst na oficiálních stránkách hry.

Zdroj: PCGamesN

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn