the sims 4 náhled

Patch pro The Sims 4 - opravuje svatební balíček

2. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Svatební patch pro The Sims 4 byl konečně vydán. Nejnovější přídavek My Wedding Stories sice hráčům nabídl spoustu svatebních příběhů, nicméně ve většině z nich šlo o rozbité prvky, nedostatečně zvolená schémata nebo o odmítnutí úředníků vykonávat svatební obřad. Přislíbená záplata, která uvedené problémy opravuje, je již venku a na základě prvotních informací od hráčů se zdá, že aktualizace byla poměrně účinná.

„Simíci, jejichž partner se během manželského polibku nakloní, se už neotírají uchem o tvář druhého simíka, ale líbají jej svými rty.“ To je pravděpodobně nejlepší úprava všech dob. Pro ty, kteří strávili posledních několik týdnů frustrováni z My Wedding Stories, jsou jistě zásadnější opravy – například ty, které vám umožní ukončit manželství včas.

Fanouškovské weby a youtubeři již patch otestovali a první ohlasy jsou jednoznačně pozitivní. Není to perfektní, nicméně nyní balíček funguje alespoň přibližně tak, jak se očekávalo. Vývojáři však upozorňují, že pro chybu s kódem 0 zatím neexistuje žádná oprava. Vyšetřování tohoto problému stále probíhá.

Všechny opravy si můžete přečíst na oficiálních stránkách hry.

Zdroj: PCGamesN

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.