Razer-Hypersense-Suit – logo

Hypersense Suit vám zprostředkuje reálnější herní zážitek

1. 4. 2022
Zdroj náhledu: Razer

Technologický pokrok za posledních pár let skutečně nabral velké rychlosti a průmysl na nás chrlí jednu vychytávku za druhou, ať už jde o sluchátka s filtračním zařízením pro lepší dýchání či stylové brýle s mobilními funkcemi. Razer je inovativní firma, která se na herním poli nebojí experimentovat. Tentokrát představila svůj nejnovější projekt Hypersense Suit, neboli oblek, skrze který budete moct zažít daleko realističtější herní zážitek.

Pomocí více než 1,3 milionu haptických senzorů rozmístěných po celém obleku zažijete a hlavně pocítíte všemožné údery, zásahy a další zranění. Schytávat tak nakládačku v Mortal Kombatu už nebude žádná sranda, protože každý protivníkův zásah vás má doslova lehce zabolet. Stejně tak interakce s předměty vám umožní reálně pocítit, že se daného objektu dotýkáte, a to nejlepší na konec… skrze Hypersense Suit budete moct údajně prožívat také různé pocity. Jak tato mechanika bude fungovat, je stále ve hvězdách. Razer hledá dobrovolné beta testery a přihlásit se můžete už nyní na oficiálních stránkách.

Celý oblek působí jako kostým na Trona, převážně díky typickému RGB podsvícení, bez kterého by to snad ani nebyl pravý produkt od Razeru. Uvidíme, kam až se Hypersense Suit posune do budoucna, ale jisté je, že nová éra gamingu se blíží.

PS: Podívejte se na dnešní datum.

Zdroj: razer.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.