Hypersense Suit vám zprostředkuje reálnější herní zážitek

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Razer

Technologický pokrok za posledních pár let skutečně nabral velké rychlosti a průmysl na nás chrlí jednu vychytávku za druhou, ať už jde o sluchátka s filtračním zařízením pro lepší dýchání či stylové brýle s mobilními funkcemi. Razer je inovativní firma, která se na herním poli nebojí experimentovat. Tentokrát představila svůj nejnovější projekt Hypersense Suit, neboli oblek, skrze který budete moct zažít daleko realističtější herní zážitek.

Pomocí více než 1,3 milionu haptických senzorů rozmístěných po celém obleku zažijete a hlavně pocítíte všemožné údery, zásahy a další zranění. Schytávat tak nakládačku v Mortal Kombatu už nebude žádná sranda, protože každý protivníkův zásah vás má doslova lehce zabolet. Stejně tak interakce s předměty vám umožní reálně pocítit, že se daného objektu dotýkáte, a to nejlepší na konec… skrze Hypersense Suit budete moct údajně prožívat také různé pocity. Jak tato mechanika bude fungovat, je stále ve hvězdách. Razer hledá dobrovolné beta testery a přihlásit se můžete už nyní na oficiálních stránkách.

Celý oblek působí jako kostým na Trona, převážně díky typickému RGB podsvícení, bez kterého by to snad ani nebyl pravý produkt od Razeru. Uvidíme, kam až se Hypersense Suit posune do budoucna, ale jisté je, že nová éra gamingu se blíží.

Zdroj: razer.com

PS: Podívejte se prosím na dnešní datum.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn