Pathfinder Wrath of The Righteous intro

Pathfinder: Wrath of the Righteous - vánoční dárek

24. 12. 2021
Zdroj náhledu: Owlcat Games

Velice oblíbená hra Pathfinder: Wrath of the Righteous, která navazuje na svého neméně úspěšného předchůdce, se dočkala další aktualizace. Tento oblíbený titul má na Steamu hodnocení 93 % a spadá do kategorie Velmi kladných her. Denně jej hraje více než 5 000 hráčů, a to i mimo hlavní herní časy.

Nyní v období Vánoc přicházejí vývojáři s další aktualizací a s překvapením pro všechny hráče této skvělé hry.

Pathfinder: Wrath of the Righteous DLC zdarma

„Nastává roční období, kdy zdobíme své domovy a připravujeme se trávit čas s těmi, kteří jsou nám blízcí. A nás napadlo, že by se k svátečním přípravám mohl připojit i velitel Páté křížové výpravy? Díky našemu novému bezplatnému DLC Paint of War můžete svého velitele připravit na svátky: dejte mu nové válečné barvy a tetování, které lze nyní aplikovat na tělo, nejen na obličej, a různé vzory lze kombinovat, aby vaše postava získala skutečně jedinečný vzhled. Svému veliteli nyní budete moci také změnit barvu očí!“

– Owlcat Games

Jak to vypadá v praxi, se můžete podívat na videu níže.

Jak můžete vidět na videu, nyní je možnost si vašeho hrdinu opravdu ještě více personalizovat. Díky tomu je samotný herní zážitek ještě osobitější. Někteří hráči se obávali možných technických, či spíše grafických problémů. Nic z těchto obav se však nepotvrdilo a vzhledem k tomu, že se jedná o DLC zdarma, to rozhodně stojí za vyzkoušení.

Zdroj: Owlcat Games

Nový patch 1.1.6e je tu!

To však není všechno. Vývojáři zároveň vydali další patch, obsahující několik oprav, které ještě více ladí a vylepšují již tak skvělou hru. Opravou a vyladěním prošla různá kouzla, lokace, ale také i poměrně důležité úkoly. V těchto úkolech se jednalo o potenciální či náhodně se vyskytující chyby.

Vzhledem k tomu, že se jedná o opravy, které mohou být pro některé hráče možné spoilery, uvedeme odkaz s kompletním výpisem změn, který naleznete zde.

Hru naleznete zde

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.