Pathfinder: Wrath of the Righteous – vánoční dárek

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Owlcat Games

Velice oblíbená hra Pathfinder: Wrath of the Righteous, která navazuje na svého neméně úspěšného předchůdce, se dočkala další aktualizace. Tento oblíbený titul má na Steamu hodnocení 93 % a spadá do kategorie Velmi kladných her. Denně jej hraje více než 5 000 hráčů, a to i mimo hlavní herní časy.

Nyní v období Vánoc přicházejí vývojáři s další aktualizací a s překvapením pro všechny hráče této skvělé hry.

Pathfinder: Wrath of the Righteous DLC zdarma

„Nastává roční období, kdy zdobíme své domovy a připravujeme se trávit čas s těmi, kteří jsou nám blízcí. A nás napadlo, že by se k svátečním přípravám mohl připojit i velitel Páté křížové výpravy? Díky našemu novému bezplatnému DLC Paint of War můžete svého velitele připravit na svátky: dejte mu nové válečné barvy a tetování, které lze nyní aplikovat na tělo, nejen na obličej, a různé vzory lze kombinovat, aby vaše postava získala skutečně jedinečný vzhled. Svému veliteli nyní budete moci také změnit barvu očí!“ – Owlcat Games

Jak to vypadá v praxi, se můžete podívat na videu níže.

Jak můžete vidět na videu, nyní je možnost si vašeho hrdinu opravdu ještě více personalizovat. Díky tomu je samotný herní zážitek ještě osobitější. Někteří hráči se obávali možných technických, či spíše grafických problémů. Nic z těchto obav se však nepotvrdilo a vzhledem k tomu, že se jedná o DLC zdarma, to rozhodně stojí za vyzkoušení.

Pathfinder Wrath of the Righteous

Zdroj: Owlcat Games

Nový patch 1.1.6e je tu!

To však není všechno. Vývojáři zároveň vydali další patch, obsahující několik oprav, které ještě více ladí a vylepšují již tak skvělou hru. Opravou a vyladěním prošla různá kouzla, lokace, ale také i poměrně důležité úkoly. V těchto úkolech se jednalo o potenciální či náhodně se vyskytující chyby.

Vzhledem k tomu, že se jedná o opravy, které mohou být pro některé hráče možné spoilery, uvedeme odkaz s kompletním výpisem změn, který naleznete zde.

Hru naleznete zde

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn