PC Building Simulator 2 náhled

PC Building Simulator 2 vyjde exkluzivně na Epic Games Store

10. 3. 2022
Zdroj náhledu: Spiral House / Epic Games

PC Building Simulator vyšel již v roce 2018 a na Steamu si vysloužil velice kladné recenze. Simulátor se může pyšnit 94 % kladných recenzí, což se dá považovat za docela pěkný úspěch. Trvalo to tedy „jen“ čtyři roky, než byl oznámen druhý díl. Novinkou ale je, že PC Building Simulator 2 vyjde exkluzivně na Epic Games Store.

V novém díle samozřejmě opět budete opravovat a sestavovat počítače. Novinky a různá vylepšení ale chybět nebudou, nebojte se. Kariérní mód vám nabídne přes třicet hodin zábavy. V obchodě naleznete přes 1200 komponentů od známých společností, jako například Intel, AMD nebo NVIDIA. Vývojáři také samozřejmě slibují lepší vizuální zpracování celkového titulu, díky čemuž by simulace softwaru a hardwaru měla vypadat realističtěji.

Pokud se na PC Building Simulator 2 již teď těšíte, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Epic Games Store.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.