My-Little-Pony-–-logo

Velký návrat MY LITTLE PONY

9. 3. 2022
Zdroj náhledu: Outright Games

Existuje mnoho titulů, u kterých si přejeme, aby získaly pokračování, protože nás chytily za srdíčko. O to je potom horší, když zjistíme že se naše oblíbená hra na několik let odmlčí. Tak tomu bylo například u Wolfensteina, Dooma či Shadow Warriora. Dnes ale spousta srdcí může zajásat, protože se po více jak pěti letech vrací série, na kterou nikdo nikdy nezapomene. S velkou hrdostí oznamujeme návrat legendárních My Little Pony. Za tuto dobrou zprávu můžeme děkovat Outright Games ve spolupráci s Hasbrem.

Nový díl s názvem My Little Pony: A Maretime Bay Adventure nám představí zbrusu nový příběh v kouzelném světě Equestrie. Převezměte roli zvědavé a odhodlané vůdkyně Mane Five, Sunny Starscout. Vaším úkolem bude pomoci jí objevit všechny její schopnosti, ale také se mezitím seznámíte s jejími přáteli: odvážným Zippem, kreativní Izzy, dobrosrdečným Hitchem a sebevědomým Pippem. Zda se vrátí staří známí jako Twilight Sparkle, Fluttershy, Pinkie Pie, Rainbow Dash nebo Applejack, bohužel není známo. Můžeme jen doufat, že se s nimi ještě shledáme, protože bez princezen Luny a Celestie by to nebylo ono.

Podle informací si můžete svého poníka libovolně přizpůsobit, proto během svého dobrodružství naleznete různé kosmetické doplňky. Zároveň na vás čeká pět zábavných miniher, které můžete hrát sami nebo společně se svým kamarádem. Svět má být bohatý, interaktivní a především plný života a zábavy. Doufáme, že se k nám v tomto novém dobrodružství připojíte.

Hra vyjde letos na jaře pro Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC. Verze pro konzole Xbox Series X|S a PS5 budou později k dispozici jako bezplatný upgrade v roce 2022.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.