Battlefield 2042 - Cover

Voice chat pro Battlefield 2042 se objeví již brzy

9. 3. 2022
Zdroj náhledu: DICE

Dnes navíc pro Battlefield 2042 vyšla aktualizace 3.3, která přináší několik změn pro více hráčů, jako je přidání výsledkové tabulky. Kompletní seznam novinek naleznete zde.

Zdroj: DICE

Kromě vydání aktualizace bylo potvrzeno, že začátkem dubna bude k dispozici další žádaná funkce, kterou je voice chat. Stane se tak pravděpodobně v dalším updatu s označením 3.4. Absenci zmíněných dvou funkcí hráči značným způsobem kritizovali a obecně se Battlefield 2042 s problémy potýká již od svého vydání. Podle některých herních kritiků se dokonce jedná o nejhorší díl série. Kromě voice chatu se dočkáme dalších zásadních změn a vylepšení. Mezi nimi bude třeba lepší vyvážení zbraní na vozidlech apod.

Vývojáři také zdůrazňují, že dnes vydaná výsledková tabulka je pouze první verzí, přičemž další verze přijdou v následujících měsících.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.