Blackwake náhled

Pirátská hra Blackwake je zcela zadarmo na Steamu

28. 2. 2024
Zdroj náhledu: Mastfire Studios

13. února tohoto roku vyšla již velmi dlouho očekávaná pirátská hra Skull and Bones, která se ale nakonec, jak již mnoho hráčů očekávalo, stala propadákem. Jedná se spíše o průměrnou hru, která vás neoslní ani svým grafickým zpracováním, a ani tím technickým, jelikož je dosti často doprovázena bugy.

Vývojářské studio Mastfire Studios se možná rozhodlo trochu vytěžit z této situace, kdy je tato pirátská hra pod palbou kritiky. Na Steamu dali svoji pirátskou hru Blackwake zcela zadarmo, a to nejspíše po neomezený čas. Zda se tak vážně rozhodli proto, že téma pirátských her je nyní v kurzu právě kvůli Skull and Bones, nemůže nikdo potvrdit, nicméně by to dávalo smysl.  

Blackwake je pirátská FPS multiplayerová hra, která se zaměřuje na kooperaci. Vaši posádku může tvořit až třináct hráčů. Titul nabízí lodní bitvy, opravování vlastní lodi, spoustu zbraní a mnoho dalšího. Můžete se také stát kapitánem své posádky na základě nominace, tudíž budete moci vydávat rozkazy a takticky přemýšlet nad nadcházejícími bitvami na moři. Jednoduše řečeno se jedná o klasické pirátské dobrodružství, které se na Steamu může pyšnit 81 % kladných hodnocení.

Pokud vás titul Blackwake zaujal, nezapomeňte si jej přidat do své knihovny na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.