F1 24 - náhled

F1 24 bylo oficiálně oznámeno

28. 2. 2024
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Zimní přestávka je oficiálně u konce a již zítra se můžeme těšit na letošní první trénink nové sezóny Formule 1. A jakou jinou vhodnější dobu si zvolit i pro oznámení nového ročníku virtuálních formulí od EA než právě úplný začátek sezóny? Vývojářské studio Codemasters spolu s Electronic Arts vydali oznamovací trailer pro nadcházející F1 24, které přijde na trh koncem května letošního roku. Příliš mnoho informací prozrazeno nebylo, avšak i z toho mála lze usuzovat, že se pravděpodobně bude na co těšit.

F1 24 by měl podle informací nabídnout přepracovaný režim kariéry. O co ale konkrétně půjde, prozatím nevíme. Ačkoliv nám nebylo prozrazeno příliš mnoho podrobností, můžeme se doufejme těšit na to, že se celá závodní série posune o další kus dál a snad bude velkým lákadlem i pro majitele předchozích dílu F1 23 a F1 22. Na více podrobností si budeme muset počkat až do dubna.

F1 24 - Champions Edition
Zdroj: Electronic Arts

Electronic Arts alespoň odhalil, jaké edice budou u F1 24 k dispozici. Hráči si budou moci zakoupit standardní edici za cenovku 70 euro. K dispozici nicméně bude také Champions Edition, která dovolí zahrát si titul tři dny před oficiálním vydáním, nabídne spoustu in-game bonusů a pro některé trhy i předplatné F1 TV Pro. Poslední zmíněný bonus se nicméně s největší pravděpodobností nebude týkat České republiky. Cena za Champions Edition se vyšplhá na 90 euro (pro majitele předchozích ročníku nabízí EA 15% slevu a Champions Edition při uplatnění této slevy vyjde na 76,50 euro). F1 24 by mělo dorazit na PC (EA app, Steam a Epic), Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.