Planet of Lana – nová dovednost

Planet of Lana brzy dorazí i na další platformy

18. 3. 2024
 

Ani ne rok zpátky herní kritiky i hráče uchvátila nádherná adventura z dílny studia Wishfully a vydavatele Thunderful Publishing. Příběh o odvaze při nenadálé mimozemské invazi je to, co titul Planet of Lana dokáže dokonale specifikovat. Prozatím si ho mohli vychutnat pouze majitelé herních počítačů nebo konzolí Xbox. Tomu však bude brzy konec. Už 16. dubna 2024 se Planet of Lana dostane také na další platformy, jako je PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Poklidná rovnováha mezi člověkem a přírodou bude z ničeho nic narušena nevítanými návštěvníky z vesmíru. Krásná planeta se najednou ocitne pod útokem a vše, co se hýbe či vykazuje známky odporu, nekompromisně putuje pod zámek. Tato hra ovšem není o válce. Je o živé krásné planetě a o cestě, jak ji takovou udržet. O cestě, jak všechny zachránit a najít společnou řeč.

Titul si nejen díky svému úchvatnému vizuálnímu zpracování, emocionálnímu příběhu a nenásilné povaze získal srdce mnoha fanoušků po celém světě. Strastiplná cesta do nitra nepřátelské lodi bude pro Lanu a jejího drobného společníka jménem Mui plná překážek logického ražení. Planet of Lana je protkána spoustou logických hádanek, které dokáží vaše mozkové závity vystavit zatěžkávacím zkouškám. Abyste úspěšně unikli ze spárů nepřátelských robotů, bude třeba efektivně kombinovat schopnosti Lany i Muiho a navzájem spolupracovat. Zní to sice jednoduše, ale jsou to právě ty zdánlivě primitivní úkoly, jež váš pokrok mohou zpomalit nejvíce. Pokud o hře slyšíte poprvé nebo se chcete dozvědět více, rozhodně byste neměli minout naši recenzi, v níž jsme ji podrobili komplexnímu hodnocení… a dopadlo to dobře.

Titul Planet of Lana vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch už 16. dubna 2024.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.