Valhalla

Poslední aktualizace Assassin´s Creed Valhalla je už za rohem

6. 12. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

I když jsme vás nedávno informovali, že podpora Ubisoftu pro Assassin´s Creed Valhalla skončí, nakonec bude stále alespoň trošku pokračovat. Aktualizace vyjde už 6. 12., propojí příběhové linie a uzavře pobyt u Havraního klanu. Ubisoft ani pak na hru úplně nezanevře. Od 15. 12. do 19. 12. by mělo být vikingské dobrodružství dostupné na všech platformách, s největší pravděpodobností bez dodatečného obsahu.

Následně 21. 12. všichni majitelé hry obdrží Young Ezio Legacy Outfit, což je oblečení nejlegendárnějšího assassina ze všech, Ezia, známého především z dílu Assassin´s Creed 2. Poté by se měly ve hře objevovat odměny každý týden v podobě jednoho prémiového předmětu. Pro ty, co hru už mají, je tu ještě jedna dobrá zpráva. Nachází se v ní už úkol Shared Story, v němž se seznámíte s postavou jménem Roshan. Ta je mentorkou hlavního hrdiny Basima z dalšího dílu série jménem Assassin´s Creed Mirage, který se bude odehrávat v Bagdádu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.